Auto-CUBY jest Van Parterem Mercedes-Benz

Auto-CUBY posiada status VanPartner by Mercedes-Benz. Jesteśmy jedną z nielicznych firm które mogą poszczycić się tym mianem. Jest to dla nas wyróżnienie, oraz jednocześnie zobowiązanie do produkcji naszych autobusów na najwyższym, światowym poziomie. 

 

Ten model współpracy VanPartner by Mercedes-Benz niesie korzyści klientom. Państwa korzyści w skrócie to:


  • Dostępność rozwiązań branżowych.

Prosta funkcja wyszukiwania umożliwia szybki i uwzględniający potrzeby branżowe przegląd rozwiązań w zakresie zabudowy i modyfikacji pojazdów, oferowanych przez certyfikowanych producentów zabudów na bazie podstawowych samochodów dostawczych Mercedes-Benz, wraz ze szczegółowymi opisami pojazdów i ilustracjami oraz odpowiednią osobą kontaktową u danego producenta zabudowy.


  • Sprawdzone technicznie zabudowy i modyfikacje.

Wszystkie zabudowy i przebudowy ogłaszane na www.vanpartner.com wykonane są według wytycznych w zakresie zabudów wzgl. mają zaświadczenie o braku zastrzeżeń.


  • Wyszukiwanie certyfikowanych partnerów.

Firmy posiadające status VanPartner by Mercedes-Benz spełniają wysokie wymagania w zakresie jakości, sprzedaży i usług after-sales.


  • Wybór języka.

Informacje są dostępne w 11 językach, a za pomocą Google Maps łatwo znajdą Państwo lokalizację danego producenta zabudów.

powrót