Jak produkujemy

Produkcja autobusów w firmie AUTO-CUBY odbywa się w specjalnie do tego przeznaczonych halach, które wyposażone są w najnowszej generacji maszyny i urządzenia. Doskonałe wyposażenie techniczne jest warunkiem koniecznym do spełnienia norm produkcyjnych oraz do wypełnienia wymogów normy ISO 9001:2008 oraz TÜV. Poza wyposażeniem technicznym firma dysponuje wyszkoloną i wyspecjalizowaną kadrą techniczną. Odpowiednio dobrany zespół pracowników przyczynia się do stałego podnoszenia jakości naszych produktów. Dysponujemy najnowszą technologią produkcji autobusów klasy M2 oraz M3.

Nasze autobusy wykonujemy w oparciu o najnowsze materiały i surowce. Wszystkie elementy używane do produkcji posiadają świadectwa homologacji lub świadectwa higieny i prezentują najwyższy światowy poziom jakości. Współpracujemy z wieloma renomowanymi producentami osprzętu z Polski i Europy. Jakość stosowanych elementów gwarantuje najwyższy poziom satysfakcji oraz wieloletnią bezawaryjną eksploatację.

Staranność oraz dbałość o szczegóły w procesie produkcji są nieodzownym warunkiem do uzyskania wyrobów na wysokim poziomie jakości, który potwierdzamy udzielając 12 (pojazdy używane) lub 24 (pojazdy nowe) miesięcznej gwarancji na nasze zabudowy.