Audio, video, wyświetlacze

Do naszych autobusów montujemy zintegrowane systemy audio - video. Klient zlecając nam wykonanie zabudowy określa zakres i składniki, z jakich ma składać się system AV w autobusie. Wykonujemy różnego rodzaju systemy, od najprostszych instalacji składających się z radia/CD oraz głośników, aż do rozbudowanych systemów multimedialnych zawierających wiele elementów składowych. Instalacje mogą być rozbudowane o elementy łączności bezprzewodowej, konsole gier, systemy wzmacniaczy, głośników, monitorów i konsol sterowania.

Standardowe wyposażenie każdej kompletacji to radio z odtwarzaczem CD/Mp3. W naszej ofercie mamy również całą gamę monitorów LCD - rozmiary od 5" do 43". Są to monitory sterowane ręcznie lub automatycznie (elektrycznie) montowane na suficie lub w panelach półkowych. W wersjach turystycznych montujemy również mikrofon dla pilota wraz ze wzmacniaczem oraz systemem nagłośnienia wnętrza. W naszych instalacjach używamy tylko sprzętu wysokiej jakości i udzielamy gwarancji na nasze systemy. Możliwe jest również wybranie komponentów audio-video z pełnego spektrum oferty wszystkich markowych producentów europejskich.

Od wielu lat dostępne są w sprzedaży panele informacyjne - wyświetlacze wykonane w technice LED. Ten typ wyświetlania informacji jest jeszcze bardziej elegancki, podnosi poziom czytelności, a dodatkowo wyświetlane informacje są bardzo dobrze widoczne z daleka, jak również przy dużym nasłonecznieniu.

Na wyświetlaczu można prezentować dowolnie wybrane informacje oraz ich kombinacje - np. trasy regularnych linii, informacje o charakterze komercyjnym (np. reklamy podczas postoju). Wyświetlane informacje są do urządzenia wprowadzane za pomocą prostej aplikacji komputerowej lub za pomocą zwykłej klawiatury (dotyczy modeli uproszczonych).