Bagażniki

Bagażnik BOCZNY

W celu powiększenia powierzchni bagażowej pojazdu możemy dla Państwa wykonać dodatkowy bagażnik boczny, tak jak ma to miejsce w "większych" autobusach wysokopokładowych. Wykonanie takiego bagażnika polega na zamontowaniu dodatkowych luków oraz pokryw zamykających po obu stronach autobusu pod pokładem. W ten sposób uzyskujemy dodatkowy metr sześcienny powierzchni bagażowej.

Bagażnik POGŁĘBIANY

W naszej ofercie mamy również typ bagażnika powiększający powierzchnię o około 0,5 m3. Jest to, tzw. bagażnik pogłębiany. Wykonanie polega na obniżeniu oryginalnej podłogi bagażnika. W ten sposób uzyskujemy dodatkowe miejsce. Dostęp do tego typu bagażnika może być zrealizowany na dwa sposoby: poprzez standardowe drzwi skrzydełkowe lub też za pomocą pionowej pokrywy. Jeden i drugi sposób zapewniają doskonały dostęp do powierzchni bagażnika.

Dodatkowy bagażnik - PLECAK

Możliwe jest wykonanie dodatkowego bagażnika, tzw. plecaka. Plecak jest montowany na ramie samonośnej pozwalającej na swobodny dostęp do bagażnika podstawowego lub pogłębianego. Montaż plecaka możliwy jest na pojazdach wyposażonych w standardowe drzwi skrzydełkowe lub tylny bagażnik z klapą pionową. Na poniższych zdjęciach widać autobus z zamontowanym dodatkowym bagażnikiem - plecakiem.